טיפול שורש

טיפול שורש

טיפול שורש ברעננה

אחד הטיפולים הנפוצים בתחום רפואת השיניים הוא טיפול שורש. רבים האנשים אשר צריכים לעבור אותו, ורבים עוד יותר האנשים אשר חוששים ממנו. כאן תוכלו לקבל את כל המידע אודות הטיפול, לרבות מתי הוא נדרש, כיצד הוא מתבצע וכיצד הוא משפר באופן כל כך משמעותי את איכות החיים. מהו טיפול שורש? טיפול שורש הוא פעולה ייעודית אשר מטרתה להסיר את תכולת התעלות הנמצאות בשורש השן, ולסתום באופן מוחלט את החיבור בין התעלות בשורשים לבין העצם התומכת בשן. מתי יש לבצע טיפול שורש? ישנם שלושה סוגים של טיפול שורש, כאשר הבחירה ביניהם מתבצעת על פי מצב המטופל ועל פי המטרה הסופית של הטיפול:

טיפול שורש רפואי

– טיפול הניתן כמענה לכאב מתמשך בשן, הנובע כתוצאה מדלקת, זיהום או נמק של מוח השן (“העצב של השן”). הגורם הראשוני למצבים שכאלה הוא בדרך כלל עששת – “ריקבון” בשן, אשר אם לא מטופל בזמן או לא מטופל כיאות, כלול להביא לבעיות סביב השורש של השן (אבצס, ציסטה) אשר עם הזמן מחמירות.

טיפול שורש שיקומי

– טיפול אשר יש לבצע כאשר הרס רחב של השן מונע שחזור משמר שלה (סתימה). במצב שבו לא קיים מספיק חומר שן בריא לבניית השחזור, מבצעים טיפול שורש אפילו בשן חיה, וזאת על מנת להשתמש בתעלה בתוך השורשים כאחיזה לשחזור.

טיפול שורש מניעתי

– טיפול אשר כדאי מאוד לבצע כאשר קיים סיכון שטיפול בשן מסוימת יגרום לרגישות יתר, כאב ומצבים נוספים. במקרה כזה מבצעים טיפול שורש לפני שמתגלות הבעיות, וכך מונעים מצבים שיכולים להיות הרבה יותר מורכבים ומסובכים. טיפול שורש – לשימור השיניים הטבעיות הרבה מאוד רופאי שיניים לא כל כך אוהבים לבצע טיפולי שורש, משום שמדובר בטיפול יחסית מורכב אשר דורש הרבה מאוד זמן ומעבר לכך – הרבה מאוד מקצועיות ודיוק. מכיוון שאנחנו חיים בעידן השתלים, אשר מקל עוד יותר על העניין, רופאים אלה סוברים שבמקום לעבוד קשה על הצלת שן בעייתית בעזרת טיפול שורש, עדיף לעקור אותה לחלוטין ולהחליף אותה בשתל מלאכותי. אנחנו במרפאת השיניים של דר’ הולדר, תמיד מנסים קודם כל לשמר ולהציל את השן הטבעית. אנחנו מאמינים שעדיף למטופל שבפיו תהיינה השיניים הטבעיות שלו ולא שתלים מלאכותיים. בדיוק מסיבה זאת אנחנו בהחלט מבצעים טיפולי שורש, ועושים זאת בסבלנות ובמקצועיות על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור כל מטופל/ת.

טיפולי השורש במרפאה מתבצעים על ידי דר’ ליאור דונגי, אשר מטופליו כבר מכירים את העדינות והסבלנות שיש לו, אותן תכונות הנדרשות כל כך לביצוע טיפול שורש. בזכות הניסיון רב השנים שיש לו והעובדה שביצע טיפולי שורש רבים מכל הסוגים – גם במקרים המורכבים, כגון אלה שבהם תעלות השיניים עקומות או צרות – הוא מצליח להשיג את התוצאות הרפואיות והאסתטיות הנדרשות. אם אתם חושבים על טיפול שורש בשיניים, אל תהססו! צרו קשר עם המרפאה עוד היום בטל’

09-7722014

ובקשו פגישת ייעוץ ראשונית עם דר’ דונגי.