ציפוי חרסינה לשיניים


אם אתם מבקשים לחייך חיוך חופשי ומאיר, בפה מלא בשיניים לבנות ונאות, אנו מזמינים אתכם לטיפול באחת השיטות המודרניות של רפואת שיניים אסתטית:

ציפוי שיניים בחומרים פלסטיים ייעודיים המכונים שרף, או בחרסינה
סגירת רווחים בין השיניים באמצעות חומר פלסטי או חרסינה
הלבנת שיניים בעזרת משחה מלבינה

המקרה של ק.
ק., די.ג'יי. ידוע במקומותינו, סירב במשך שנים רבות להופיע בטלוויזיה, והעדיף לתקלט ברדיו בלבד - וכל זאת רק בגלל השיניים... המראה הבלתי אסתטי שלהן לא איפשר לו לחייך בנוחות ובפה מלא מעל המרקע.
ק. הציג את בעייתו בפני ד"ר הולדר, וקיבל פתרון איכותי: ציפוי נאה, אמנותי כמעט, שהעניק לו שיניים לבנות וחיוך זוהר. היום ק. מרבה להופיע גם בטלוויזיה, מלהיב את קהל אוהדיו, ואיש מהם אינו מנחש מדוע זה לקח לו כל כך הרבה זמן...

כמו כן, בעזרת ציפוי חרסינה לשיניים אפשר לבצע שינוים קלים בצורת השיניים במצבים כמו:

 • שיניים לא מיושרות (יישור שיניים מתון ע"י ציפוי שיניים)
 • תיקון שברים בכותרת השן בעזרת ציפוי שיניים
 • שחזור של אבדן חומר שן בשל שחיקה בעזרת ציפוי שיניים
 • כיסוי והגנת השן ע"י ציפוי שיניים במקרים של אבדן זגוגית בשל ארוזיה (נזק מחומצה)
  בעזרת ציפוי שיניים ניתן לתקן ליקויי צורה של השן, שיניים קטנות מדי, חוסר פרופורציה ומשולשים שחורים בין השיניים.
  יש אנשים שהשיניים הקדמיות שלהם עברו שחיקה, והשיניים נותנים מראה של זקנה. ציפוי חרסינה לשיניים מהווה בשביל אנשים אלה חזרה למראה צעיר. יש גם אנשים שמיקום השיניים נותן מראה מעוות. ציפוי חרסינה לשיניים יכולה לשפר את המראה במקרים אלה.
  אנשים הסובלים מנסיגת חניכיים מפתחים משולשים שחורים בין השיניים. ציפוי חרסינה לשיניים אלה יכול לעזור לקבל מראה אסתטי יותר.
  ציפוי חרסינה לשיניים גם פותר את הבעיה האסתטית הנובעת מחוסר אחידות בצורת, צבע או סימטריה של שיניים, גם במקרים של שיניים חלשות כתוצאה משחיקה, ציפוי חרסינה לשיניים מהווה פתרון לבעיה.
  שיניים כהות לא תמיד קולטות בצורה טובה הלבנת שיניים. במקרים אלה, ציפוי חרסינה לשיניים ייתן לשיניים את הצבע הרצוי.
  ציפוי חרסינה לשיניים נחשב כפרוצדורה שמרנית יותר מכתר מלא. ברוב המקרים ניתן לבצע ציפוי חרסינה לשיניים  בעזרת השחזה מינימלית של השיניים. לעומת זאת, במיוחד במקרים של כתמים בשיניים קדמיות, קיום של עששת או סתימות בשיניים אלה, ההשחזה הנדרשת יכולה להיות יותר רחבה.

ישנן שתי דרכים עיקריות לבצע ציפוי שיניים. אפשר לעשות ציפויים קרמיים (חרסינה) או ציפויים מחומרים מורכבים (כפומפוזית)

ציפויי שיניים מורכבים מתבצעים במרפאת השיניים ומהווים פתרון  מהיר לבעיות המתוארות למאלה. הם עשויים מחומרים לשחזור שיניים, הן בצורת גילוף/פיסול או בעזרת צדפות בצורת שיניים. הציפויים בשיטה זו הינם יפים וניתנים לתיקונים במקרה של שברים. הם דורשים תחזוקה קפדנית ולפעמים החלפה בשל שינוים בצבעם.

ציפויים קרמיים דורשים בנייה חיצונית של הציפוי של כל שן בנפרד. במרפאת השיניים של ד'ר הולדר, אחרי עיצוב של התוצאה הרצויה, אנחנו מבצעי מדידות ממוחשבות לבניית הציפויים, הן במערכת ה-CEREC לבניית חרסינה שבמרפאתנו או שולחים לביצוע חיצוני במעבדת שיניים יוקרה למטופלים הדורשים אומנות על בטיפול

רוצים לדעת עוד? תתקשרו אלינו בטלפון 09-7722014 או בדוא"ל info@holderdent.com ונשמח לעזור לכם!

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.