טיפול שיניים והלבנת שיניים

טיפול שיננית והלבנת שיניים

יפעת קארון

שיננית מוסמכת – לטיפולי שיננית וטיפולי שיניים משמרים.

רפואת שיניים משמרת

גם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר עדיין אינה מצליחה לנצח את הטבע! שתל איכותי אמור להחזיק מעמד כ-10 עד 12 שנה, בעוד שהשיניים הטבעיות שלנו, שאיתן נולדנו, נועדו לשרת אותנו כל ימי חיינו…

לכן המטרה העיקרית שלנו במרפאה של ד”ר הולדר היא לשמר את השיניים הטבעיות שלכם עד כמה שניתן. אנחנו מאמינים, בראש ובראשונה, בתחזוקה מונעת, שמגינה על הפה בפני פגעי הזמן. אך גם במצבים קשים, כשהנזק כבר נגרם, אנחנו לא ממהרים להתייאש, והמומחים שלנו מצליחים לא פעם להציל שיניים שנחשבו ל’אבודות’.

טיפול תחזוקתי

הגורם המרכזי בטיפול תחזוקתי נכון הוא שמירה על היגיינת הפה לאורך זמן. הפה, מעצם טיבו ותפקידו אינו סביבה נקיה. חיידקים רבים מצטברים בתוכו, ולאורך זמן הם עלולים לגרום נזק חמור לשיניים, לחניכיים וגם לעצמות הלסת שבתוכן מקובעות השיניים. ואכן, מחקרים מראים כי כ-90% מעקירות השיניים אצל אנשים מעל גיל 25 נגרמים על ידי מחלת חניכיים, שנובעת מהיגיינה לקויה. למזלנו, נזקים אלה ניתנים למניעה באמצעים פשוטים ביותר: ביקורים קבועים אצל השיננית ותחזוקה נכונה בבית.

ד”ר הולדר מזמין אתכם לקבוע כבר היום טיפול אצל השיננית המקצועית במרפאה שלנו, ולחסוך לעצמכם סבל רב והוצאות כבדות ומיותרות בעתיד!

הלבנת שיניים

במהלך השנים השיניים מתכהות.

עישון, כתמים, סתימות ושחזורים עלולים לשנות את גוון השיניים. כולנו רוצים להראות כמו כוכבי קולנוע, וקיימות בשוק המון שיטות להלבין או להבהיר את השיניים, אבל יש לשקול את המשמעויות של הטיפול.

הבהרת השיניים עובדת רק על השיניים הטבעיות. התהליך לא משפיע בכלל על סתימות או שחזורים אחרים שעלולים לאבד את התאמתם האסתטי אחרי הטיפול, ולעיתים יש צורך להחליפם.

הבהרת השיניים עובדת רק מול שינוים בגוון החיצוני של השיניים. לשינוים פנימיים יש טיפולים אחרים.

הלבנת השיניים עלולה לגרום לרגישות יתר לקור או לחום, רגישות שהינה חזקה יותר בפציינטים הסובלים ממחלת החניכיים. הרגישות הינה זמנית בדרך כלל אולם ישנם מיקרים בהם הרגישות יכולה להיות ממושכת או בלתי הפיכה.

ברוב המקרים התוצאות הינן זמניות ויש לחזור על תהליך ההבהרה כל כמה חודשים