אודות המרפאה

המעבדה הטובה ביותר שלנו

מרכז רפואי

אנו מציעים שירותים רפואיים נרחבים עבור המטופלים שלנו ממליצים להשתמש ב-officia.פשוט דמה של המשרד הרפואי של תעשיית הדפוס והקביעה.פשוט דמה של ההדפסה.

אנו מציעים שירותים רפואיים נרחבים למטופלים שלנו ממליצים להשתמש ב-officia.פשוט דמה בטקסט של ההדפסה

  • צוות מוסמך של רופאים
  • תרגיש כאילו אתה בשירותי הבית
  • 10-9 שירותי חירום
  • חיוב קל ובמחיר סביר
נגן וידאו

אודות המרפאה

 

כשתיכנסו למרפאתו החדישה של ד”ר הולדר תרגישו מיד שהגעתם למקום הנכון. משהו באווירה הנעימה, בעיצוב הנקי והמחבק, בחיוכים של אנשי הצוות אומר לכם: ‘ברוכים הבאים, אתם בידיים טובות.’

אצלנו במרפאה תקבלו שירות מקיף, שאנו נוהגים לכנותו ‘רפואת שיניים טוטלית’. כאן, תחת קורת גג אחת, תמצאו מענה לכל הצרכים שלכם בתחום רפואת השיניים, החל בתחזוקה שוטפת ורפואה משמרת, וכלה בטיפולים מורכבים ושיקום מלא של הפה. ובכל זמן ובכל טיפול תדעו ותרגישו שאתם, המטופלים, נמצאים במרכז תשומת הלב שלנו, אישית ומקצועית.

חושבים עליכם

אנו במרפאת השיניים של ד”ר הולדר חושבים על כל המטופלים שלנו, ולכן דאגנו לנגישות מלאה לאנשים עם נכויות. מטופלים המתקשים בניידות נהנים מחניה לנכים, ממעליות נוחות עד לקומת המרפאה, ומכניסה רחבה המותאמת לכיסאות גלגלים.

במרפאה של ד”ר הולדר חושבים על כל פרט, כדי להבטיח שהמטופלים שלנו ירגישו בנוח מהרגע שהם נכנסים, ועד לסיום הטיפולים. נגישות המרפאה לנכים היא דוגמה אופיינית, שמעידה על הכלל: “כששיפצנו את המרפאה, החלטנו גם להרחיב את דלת הכניסה,” מספר ד”ר הולדר. “אני אישית מדדתי את כיסא הגלגלים הרחב ביותר, ולפי המידות האלה בנינו את הפתח החדש…”

שפות

במרפאתנו דוברים במספר שפות, ביניהן: עברית, אנגלית, ספרדית, צרפתית ופורטוגזית.

31

שנים של ניסיון

20

התמחויות רפואיות

25

חדרים מודרניים

6930

מטופלים מאושרים