שתלים ממוחשבים

שתלים מונחים בשיטה ממוחשבת

מרפאות שיניים רבות מבצעות השתלות שיניים, שתלים דנטאליים הפכו בעצמם לאייטם הכי חשוב בשייח ברפואת שיניים, אבל חשוב לדעת, שתלים דנטאליים אינם טיפול.

שתל דנטאלי הינו אך ורק תחליף לשורש של שן חסרה ומטרתו היחידה של השתל הינה תמיכה בסוג כל שהוא של שיקום הפה. נקודה.

שתל דנטאלי ממלא תפקיד של שורש לשן חסרה ובתנאי שיהיה ממוקם בצורה המאפשרת בנייה מדויקת של שיניים מעליו.

ישנם מספר שיטות לקביעת מיקום מדוייק לשתלים, שיטות אלו פותחו לאחר שגם רופאי שיניים מיומנים בעלי ניסיון רב התקשו ומתקשים להסתמך על דיוק בעזרת המיומנות האישית שלהם בלבד, המיומנות האישית טובה כאשר מדובר בשתלים בודדים ויש מספיק עצם לבנות עליו שתל דנאלי, אך כאשר מדובר בתכנון שיקום מורכב אנו נעזרים בשיטות מיקום מדוייק לשתלים.

השיטה הכי מוצלחת היום מבוססת על תוכנת SIMPLANT.

בעזרת צילום סי. טי. תלת מימד מיוחד, תוכנת SIMPLANT מאפשרת לדר’ הולדר לתכנן בצורה מדויקת ביותר את המיקום, השיפוע והעומק האידיאלי להחדרת השתל הדנטאלי בהתאם לשיניים שהוא רוצה לבנות למטופל.

עם תוכנת הSIMPLANT נגמר המצב שכירורג מחדיר שתל איפה שהוא יכול והרופא המשקם צריך להתמודד עם המצב, במרפאת השיניים של דר’ הולדר, שתלים דנטאליים מוחדרים בתוך העצם במצב האידיאלי לשיקום המתוכנן, עם תוכנת SIMPLANT, דר’ הולדר בונה במחשב הדמיה של השיניים המתאימות למטופל, ורק אז הוא מתכנן את מיקום השתלים.

בנוסף, דר’ הולדר משתמש בשיטת סימפלנט כדי למנוע כאבים מיותרים וניתוחים מסובכים. השיטה לא רק מאפשרת התערבות מינימאלית, אלה שברוב המקרים ניתן למנוע ניתוח של הרמת סינוס אשר עלול להיות מסוכן ואף לגרום לכאב רב.

אם גם אתם זקוקים ליותר משתל אחד או שניים, או זקוקים להרמת סינוס, תוכלו ומומלץ להיפגש תחילה עם דר’ הולדר, לפגישת אבחון לא מחייבת צרו עימנו קשר בטלפון 09-7722014.

תזכרו: יש לנו פיתרון לכל בעיה בשיניים

אל תשמרו על הנאמר פה בסוד!!!
מקרה שמה שמופיע פה הינו שימושי או מעניין לכם, תעבירו את זה הלאה. תשתפו את קרובי המשפחה וחברים.
תודה על ההפצה, אנחנו מעריכים את זה ואנשים היקרים לכם ירוויחו!!!

לפגישת אבחון לא מחייבת צרו עימנו קשר בטלפון 09-7722014.