השתלה ממוחשבת

השתלת שיניים ממוחשבת

השתלת שיניים ממוחשבת

השתלה ממוחשבת הינה שיטה לשיפור הדיוק בהחדרת שתל דנטלי. מרפאות שיניים רבות מבצעות השתלות שיניים, שתלים דנטליים הפכו בעצמם לאייטם הכי חשוב בשיח ברפואת שיניים, אבל חשוב לדעת, שתלים דנטאליים אינם טיפול.

 


שתל דנטלי הינו אך ורק תחליף לשורש של שן חסרה ומטרתו היחידה של השתל הינה תמיכה בסוג כל שהוא של שיקום הפה. נקודה.
שתל דנטלי ממלא תפקיד של שורש לשן חסרה ובתנאי שיהיה ממוקם בצורה המאפשרת בנייה מדויקת של שיניים מעליו.
ישנן מספר שיטות לקביעת מיקום מדוייק לשתלים, שיטות אלו פותחו לאחר שגם רופאי שיניים מיומנים בעלי ניסיון רב התקשו ומתקשים להסתמך על דיוק בעזרת המיומנות האישית שלהם בלבד, המיומנות האישית טובה כאשר מדובר בשתלים בודדים ויש מספיק עצם לבנות עליו שתל דנטאלי, אך כאשר מדובר בתכנון שיקום מורכב אנו נעזרים בשיטות מיקום מדוייק לשתלים.
השיטה הכי מוצלחת היום מבוססת על שימוש בתוכנות המשלבות צילום CT של הלסת של המטופל ומאפשרות ניצול מרבי של עצם הלסתות.
בעזרת צילום סי. טי. תלת מימד מיוחד, תוכנות אלה מאפשרת לדר’ הולדר לתכנן בצורה מדויקת ביותר את המיקום, השיפוע והעומק האידיאלי להחדרת השתל הדנטלי בהתאם לשיניים שהוא רוצה לבנות למטופל.
בעזרת השתלה ממושבת, נגמר המצב שכירורג מחדיר שתל איפה שהוא יכול והרופא המשקם צריך להתמודד עם המצב, במרפאת השיניים של דר’ הולדר, שתלים דנטליים מוחדרים בתוך העצם במצב האידיאלי לשיקום המתוכנן, עם תוכנות לתכנון השתלה ממוחשבת, דר’ הולדר בונה במחשב הדמיה של השיניים המתאימות למטופל, ורק אז הוא מתכנן את מיקום השתלים.
בנוסף, דר’ הולדר משתמש בשיטות שונות של השתלה ממוחשבת כדי למנוע כאבים מיותרים וניתוחים מסובכים. שיטות אלה לא רק מאפשרות התערבות מינימלית, אלה שבהרבה מקרים ניתן למנוע ניתוח של הרמת סינוס אשר עלול להיות מסוכן ואף לגרום לכאב רב.

אם גם אתם זקוקים ליותר משתל אחד או שניים, או זקוקים להרמת סינוס, תוכלו ומומלץ להיפגש תחילה עם דר’ הולדר, לפגישת אבחון לא מחייבת צרו עמנו קשר בטלפון 09-7722014.
תזכרו: יש לנו פתרון לכל בעיה בשיניים
אל תשמרו על הנאמר פה בסוד!!!
מקרה שמה שמופיע פה הנו שימושי או מעניין לכם, תעבירו את זה הלאה. תשתפו את קרובי המשפחה וחברים. תודה על ההפצה, אנחנו מעריכים את זה ואנשים היקרים לכם ירוויחו!!!

מתעניינים לגבי טיפול של שתלים בשיניים?

לפגישת אבחון לא מחייבת צרו עמנו קשר בטלפון 09-7722014.