תותבת על שתליםנתחיל עם האמת הרפואי: הגוף האנושי לא צריך שתלים דנטליים. שתלים עשויים טיטאניום ואין אדם עם מחסור טיטאניום בדם. לשתלים דנטליים יש תפקיד אחד ויחיד: להיות תמיכה ואחיזה לתותבת על שתלים או כל סוג אחר של שיניים תותבות.


יש שני סוגים שונים של תותבת על שתלים


תותבת על שתלים קבועה

כולל שיטות שחזור כגון כתרים בודדים וגשרים קבועים. ניתן לבנות אותם להדבקה או להברגה לפי הצרכים האסתטיים, השיקומיים ושל נוחות גם של הרופא וגם של המטופל/ת.

תותבת על שתלים לשליפה

כולל שיטות שחזור לכל השיניים בלסם או רק לחלק מהשיניים ללסת. במיוחד במקרים של חוסר כמות של עצם בלסתות או מקרים שבהם היגיינת הפה בעייתית. מצב מיוחד הינו המטופל בעל מגבלה פיזית או שכלית המקשה בפעולת הצחצוח העצמי בתוך הפה, מטופלים אלה מקבלים איכות חיים יותר טובה עם תותבת על שתלים לשליפה.


אחת השיטות המוצלחות ביותר של תותבת על שתלים הינה תותבת על 4 שתלים, שיטה המיועדת לשחזר לסת שלמה בעזרת מספר מצומצם של שתלים. תותבת על 4 שתלים, המוכרת גם בשם ALL ON FOUR הינה תותבת על שתלים קבועה הבנויה לפי פרוטוקול ספציפי של החדרת 4 שתלים בזווית וחיבור השיניים בעזרת מחברים מיוחדים.
העיקרון של תותבת על 4 שתלים מהווה פתרון נפלא למטופלים שבשבילם תותבת על שתלים קבועה אינה מומלצת. בשל פיזור הכוחות הנכון של השיטה, אפשר לבנות מערכת תמיכה קבועה בלסת ומעלה תותבת על שתלים לשליפה. המטופלים מקבלים את המיטב משני העולמות: בסיס קבוע מוצק לשיניים בלסת לנוחות וביטחון, ומעל תותבת על שתלים נשלפת להיגיינה מושלמת.
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.