השתלות-שיניים-ממוחשבות
השתלת שיניים ממוחשבת
31 ביולי 2018
קטי הולדר
קטי הולדר
22 באוגוסט 2018
איור שיקום הפה

שיקום הפה


המרפאה של ד"ר הולדר מתמחה בטיפולי שיקום הפה – שחזורים מורכבים של השיניים, החניכיים ועצמות הלסת, שנועדו להשיב לחיוך את זוהרו ולמערכת הלעיסה את תפקודה.

רופאי השיניים שלנו יודעים ליישם את שיטות השיקום המתקדמות ביותר, ועם זאת הם מקפידים לבצע אך ורק את הטיפולים הדרושים למטופל. מרבית השחזורים שלנו הם שחזורים נייחים, על בסיס של תותבות קבועות, בשילוב עם כתרים וגשרים שיוצרים מערכת שיניים מלאה, יציבה וקבועה. עם, זאת, לבקשת המטופל, נוכל לבנות עבורו גם תותבות נשלפות, חלקיות או שלמות.

בין הטיפולים האיכותיים שמציע ד"ר הולדר לשיקום הפה:

1.כתרים ממתכת, חרסינה, זירקוניה וקומפוזיט
2.גשרים מחרסינה מולחמת על מתכת, המורכבים על השתלים
3.תותבות נשלפות – חלקיות או שלמות

המקרה של מ. מ., אישה נאה כבת 60, שטחה בפני ד"ר הולדר את מצוקתה: "הבן שלי מתחתן בעוד חודשיים, ואני מתביישת לחייך! אני רוצה שהנכדים והנינים שלי יראו תמונות של סבתא מחייכת בחתונה..." לוח הזמנים היה קצר ביותר, וד"ר הולדר נרתם מיד למשימה. "אנחנו נעבוד בשני שלבים," הוא אמר. "קודם כל נוודא שתהיי מוכנה לחתונה, ואחר כך נבצע שיקום קבוע." וכך היה. ד"ר הולדר התקין כתרים זמניים שנראים נפלא בכל הצילומים מהחתונה, וכשההתרגשות חלפה, הוא החליף אותם בשתלים וכתרים קבועים. היום מ. כבר מחייכת חיוך לבן ומאושר אל הנכד הראשון...

המרפאה של ד"ר הולדר מתמחה בטיפולי שיקום הפה – שחזורים מורכבים של השיניים, החניכיים ועצמות הלסת, שנועדו להשיב לחיוך את זוהרו ולמערכת הלעיסה את תפקודה.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.