טיפול שיננית והלבנת שיניים


רפואת שיניים משמרת

גם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר עדיין אינה מצליחה לנצח את הטבע! שתל איכותי אמור להחזיק מעמד כ-10 עד 12 שנה, בעוד שהשיניים הטבעיות שלנו, שאיתן נולדנו, נועדו לשרת אותנו כל ימי חיינו...

לכן המטרה העיקרית שלנו במרפאה של ד"ר הולדר היא לשמר את השיניים הטבעיות שלכם עד כמה שניתן. אנחנו מאמינים, בראש ובראשונה, בתחזוקה מונעת, שמגינה על הפה בפני פגעי הזמן. אך גם במצבים קשים, כשהנזק כבר נגרם, אנחנו לא ממהרים להתייאש, והמומחים שלנו מצליחים לא פעם להציל שיניים שנחשבו ל'אבודות'.

טיפול תחזוקתי

הגורם המרכזי בטיפול תחזוקתי נכון הוא שמירה על היגיינת הפה לאורך זמן. הפה, מעצם טיבו ותפקידו אינו סביבה נקיה. חיידקים רבים מצטברים בתוכו, ולאורך זמן הם עלולים לגרום נזק חמור לשיניים, לחניכיים וגם לעצמות הלסת שבתוכן מקובעות השיניים. ואכן, מחקרים מראים כי כ-90% מעקירות השיניים אצל אנשים מעל גיל 25 נגרמים על ידי מחלת חניכיים, שנובעת מהיגיינה לקויה. למזלנו, נזקים אלה ניתנים למניעה באמצעים פשוטים ביותר: ביקורים קבועים אצל השיננית ותחזוקה נכונה בבית.

ד"ר הולדר מזמין אתכם לקבוע כבר היום טיפול אצל השיננית המקצועית במרפאה שלנו, ולחסוך לעצמכם סבל רב והוצאות כבדות ומיותרות בעתיד!

הלבנת שיניים

במהלך השנים השיניים מתכהות.

עישון, כתמים, סתימות ושחזורים עלולים לשנות את גוון השיניים. כולנו רוצים להראות כמו כוכבי קולנוע, וקיימות בשוק המון שיטות להלבין או להבהיר את השיניים, אבל יש לשקול את המשמעויות של הטיפול.

הבהרת השיניים עובדת רק על השיניים הטבעיות. התהליך לא משפיע בכלל על סתימות או שחזורים אחרים שעלולים לאבד את התאמתם האסתטי אחרי הטיפול, ולעיתים יש צורך להחליפם.

הבהרת השיניים עובדת רק מול שינוים בגוון החיצוני של השיניים. לשינוים פנימיים יש טיפולים אחרים.

הלבנת השיניים עלולה לגרום לרגישות יתר לקור או לחום, רגישות שהינה חזקה יותר בפציינטים הסובלים ממחלת החניכיים. הרגישות הינה זמנית בדרך כלל אולם ישנם מיקרים בהם הרגישות יכולה להיות ממושכת או בלתי הפיכה.

ברוב המקרים התוצאות הינן זמניות ויש לחזור על תהליך ההבהרה כל כמה חודשים

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.