השתלת שינים
סוגי השתלות שיניים
27 ביולי 2021
ד"ר דבורה פקלמן מרקוס
ד"ר דבורה פקלמן מרקוס
10 באוקטובר 2021
השתלת שיניים ללא כאב

שיני בינה

במרפאה של ד"ר הולדר - רופא שיניים ברעננה מתבצעות עקירות של שיני בינה על כל סוגיהן והן באופן המקצועי ביותר שמאפשר למטופלים לצאת מהטיפול במינימום כאב. כדי שתוכלו לדעת פרטים אודות ההליך, ריכזנו עבורכם בשורות הבאות את כל המידע הדרוש לכם בנוגע לשיני בינה.

מה זה אומר שיני בינה?

שיני בינה אלו שיניים שבוקעות ברוב המקרים במהלך גיל ההתבגרות, כאשר שיני הבינה האחרונות שצומחות מופיעות בדרך כלל בסביבות גיל 20. לעיתים קרובות, שיני בינה גדלות באזורים שונים בלסת שגורמים לאי נוחות. הסיבה לכך היא שהן גדלות במקומות שאין להם מקום לבקוע באופן תקין. בשורות הבאות יובא פירוט אודות שיני בינה ומדוע יש צורך לערוך עקירת שיני בינה במקרים רבים. אם צמחה לכם לאחרונה שן בינה שמדירה שינה מעיניכם וגורמת לכם להרגיש שלא בנוח, כדאי שתעברו לכותרת הבאה.

מהם המצבים בהם יש צורך לבצע עקירת שיני בינה?

עקירת שיני בינה נחשבת להליך רפואי מוכר שמתבצע בעקבות צמיחה של שן בינה כלואה או בעקבות שיני בינה כלואות (כן, ישנם מצבים לעיתים שיש יותר משן בינה כלואה אחת). שיני בינה כלואות, כשמן כן הן. אלו שיני בינה שנכלאו בתוך העצם של הלסת. במקרים רבים הן עשויות לגרום למחלות, דלקות וכאבים חזקים. כדי למנוע את התפתחות המחלה, יש לעקור את שיני בינה אלו בהקדם האפשרי באמצעות ניתוח שנקרא עקירה כירוגית. מהם המצבים הנוספים בעקבותיהם נערכת עקירה של שיני בינה? ישנם לא מעט מצבים בעקבותיהם רופא השיניים שלכם עלול להמליץ לכם לבצע עקירה בהקדם. להלן חלק מהמצבים הללו: בעקבות התפתחות של עששת בעקבות התפתחות של דלקת בחניכיים בעקבות הימצאות של ציסטה שנמצאת בקרבת השן בעקבות מצב שבו ישנן שאריות של מזון שנכלאו בסביבה של שן הבינה כאשר יש צורך בטיפול ליישור שיניים וכו'. איך מתבצע הליך של עקירת שיני בינה? עקירה של שיני בינה נחשבת לפעולה ניתוחית. פעולה של עקירת שיני בינה כלואות או שיני בינה שגדלו במיקום שדורש עקירה מתבצעת ברוב המקרים בהרדמה מקומית במרפאת פה ולסת. במקרים שבהם ישנה עקירה מורכבת של שיני בינה, יהיה צורך לבצע את העקירה תוך שימוש בהרדמה כללית במרפאה לאשפוז יום.

מה צריך לדעת בכל הנוגע לנושא של עקירת שיני בינה?

בעת קביעת תור לעקירה של שיני בינה במרפאה של ד"ר הולדר - רופא שיניים ברעננה, תוכלו לקבל את כל הפרטים הדרושים לכם בכל הנוגע לעקירת שיני בינה. בינתיים, נוכל ליידע אתכם כי לפני שעוברים הליך של עקירת שיני בינה, יש להיבדק אצל רופא כירוד פה ולסת. הרופא יאבחן את המצב שלכם ויקבע ביחד אתכם האם יש צורך לבצע עקירה של שיני בינה. הדבר נכון גם למצבים שבם יש צורך בעקירה של שיני בינה כלואות.

מה כולל ההליך של עקירת שיני בינה?

עקירת שיני בינה אורכת בדרך כלל כ-30 דקות. במהלך העקירה, הרופא מחלץ את השן מהחניכיים. ישנם מקרים מסוימים שבהם יש צורך לבצע תפרים לאחר העקירה. אנו מתארים לעצמנו שתשמחו לשמוע שבמרפאה של ד"ר הולדר - רופא שיניים ברעננה, מתבצעים במקרה הצורך תפרים מחומר מיוחד שנספג בחניכיים. כך שאין צורך לחזור לאחר עקירת שיני בינה אל המרפאה כדי להוציא את התפרים. מדובר ביתרון משמעותי שמאפשר למטופלים של ד"ר הולדר - רופא שיניים ברעננה לצאת עם חיוך מהמרפאה ועם תחושה נעימה.
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.