צוות המרפאה


בכניסה למרפאה תפגשו את קטיה ארד, מזכירה רפואית, שתקבל את פניכם בחיוך חם, תציע לכם שתיה, ותפנה אתכם לחדר הטיפולים הנכון. קטיה תלווה אתכם לאורך כל תכנית הטיפול, תתאם עבורכם פגישות וטיפולים, ותדאג לנוחיותכם ביעילות, בגמישות ובאדיבות.


השיננית המוסמכת שלנו, יפעת קארון, תדאג לכל הטיפולים המונעים והשוטפים לשימור השיניים ובריאות הפה.


מנהלת המרפאה, קטי הולדר, תגבש איתכם הסדרי תשלום ומימון שמתאימים לצורך וליכולת שלכם, ותלווה את הטיפול הנדרש עד לסיומו המוצלח. קטי היא זו שפועלת מאחורי הקלעים כדי שהעבודה במרפאה תזרום באופן יעיל וללא עיכובים מיותרים: מתאמת קשרים נדרשים עם מעבדות וטכנאים חיצוניים, ומציידת את המרפאה בחומרים דנטליים איכותיים מהספקים המתאימים.


על 'התזמורת' המעולה הזאת מנצח ד"ר יצחק הולדר, הרופא הבכיר והמנהל הרפואי של המרפאה. ד"ר הולדר מאבחן את מצבו של כל מטופל חדש, ומקבל החלטות מקצועיות בנוגע לטיפול הדרוש, בתיאום מלא עם אנשי הצוות.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.