סתימות


משמרת?

הכוונה לתחזוקו הכולל והקבוע של הפה, על מנת לשמור עליו בריא ולאתר מוקדי בעיה ראשוניים, לפני שהם מחמירים ומצריכים טיפולים נרחבים. הדבר כולל סילוק המחלות הפעילות ובחיידקים הגורמים לעששת או למחלת חניכיים, תוך תיקון הנזק שאלו כבר הספיקו לגרום. תיקון זה נעשה באמצעות שחזורים שונים, כגון סתימות, טיפולי שורש ועוד.

מהו שחזור?

העששת, אחת ממחלות הפה העיקריות איתן מתמודדים בתחום רפואת השיניים, נגרמת מחיידקים הנצמדים לפני שטח השיניים. כתוצאה מכך מתרחשת התרככות של פני שטח השן, כאשר הכוונה היא למעשה לחור בשן. שחזור הוא שם כולל למספר פרוצדורות שונות, אך שמטרתן לסלק את החומר הנגוע בחיידקים ולשחזר את כותרת השן.

שחזורים מחומר מרוכב

מדובר בחומר שניתן להתאים אותו באופן אישי לגוון השיניים של המטופל כך שהתוצאה המתקבלת היא אסתטית ומשווה להן מראה טבעי ונעים. בנוסף, חומרי השחזור מתחברים לקירות השן ומחזקים קירות שן דקים, ובכך מאפשרים עמידות טובה יותר לשיניים. על מנת לספק תוצאה יעילה ואיכותית משחזורים מסוג אלו, הביצוע חייב להיות קפדני ומדויק, משום שחריגה, ולו הקטנה ביותר, תחבל בהצלחתם במידה משמעותית.

חשיבות ביצוע שחזורים אצל רופא מיומן ומעודכן היא קריטית! קבעו פגישת ייעוץ, ויחד נמצא את הפתרון המדויק עבורכם.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.