השתלת שיניים ללא כאב
שיני בינה
29 ביולי 2021

 

כיום, לא רק לאנשים שנולדו עם גנטיקה משובחת יכולות להיות שיניים יפות. חיוך יפה הוא דבר שבשגרה, ולכולם יכול להיות אותו. אנשים רוצים חיוך לבן וצחור, שיניים ישרות וחיוך קורן. הדרך הטובה ביותר להגיע לחיוך המושלם כיום היא ציפוי חרסינה לשיניים, שיגרום לחיוך שלכם לגרוף מחמאות.

 

שיניים לבנות וצחורות – רק ציפוי חרסינה לשיניים

בתחום השיניים כיום יש מספר פתרונות לשיניים מצהיבות – משחות שיניים מיוחדות, הלבנת שיניים ועוד. אך, אלו פתרונות זמניים שלא עובדים על כולם. בעזרת ציפוי חרסינה לשיניים, שיניכם יראו לבנות תמיד, ללא כל טיפולים הכרוכים במשחות שניים והלבנת שיניים חודשית.

 

מה הסיבה לצבע השיניים?

שינוי צבע השיניים יכול לקרות מסיבות רבות – שתיית קפה מרובה (בגלל הקפאין שבתכו), או עישון סיגריות (בגלל הניקוטין שבהן). בנוסף, זה יכול להיות גם מסיבות תורשתיות. לכן, אם תרצו להמשיך בהרגלכם הישנים, או שאינכם שולטים על הגנטיקה שלכם, ציפוי חרסינה לשיניים הוא פתרון מעולה

 

כיצד מתבצע הליך הדבקת ציפוי החרסינה לשיניים?

בשלב הראשון יש להשחיז את כלל השיניים. אל דאגה! הדבר א אמור להחליש את השיניים או להזיק להן. בשלב השני, הרופא מדביק למטופל שכבה זמנים של ציפוי לשיניים. זוהי לא שכבה שתישאר. בשלב השלישי, המטופל חוזר אל הרופא והוא מדביק לו בעזרת מכשיר מיוחד את ציפוי החרסינה לשיניים.

ניתן לאכול כרגיל לאחר הדבקת ציפוי החרסינה לשיניים. עם זאת, לעיתים הרופא ייתן הנחיות מיוחדות ויש להקשיב להן בקפידה.

 

תיקון פגמים קטנים

כשיש שן אחת שנשברה או גדלה עקום, ניתן להדביק עליה את ציפוי החרסינה לשיניים הצורה שתשווה לה מראה ישר. הדבר בא לפתור בעיה קטנה ולא בעיות גדולות.

 

מדוע ציפוי החרסינה לשיניים לא פותר בעיות גדולות?

כשהשיניים כולן גדלו בצורה שאינה ישרה, לא ניתן לשים ציפוי חרסינה לשיניים והפתרון היחיד הוא יישור שיניים. ציפוי החרסינה לשיניים פותר פגמים קטנים ולא בעיות מהותיות. הטיפול נועד לבעיות אסטטיות ובמידה וצריך לבצע טיפולים רפואיים יותר (לדוגמה טיפול שורש) עליהם להתבצע טרם הדבקת הציפוי חרסינה לשיניים.

 

כמה זמן מחזיק ציפוי השיניים?

ציפוי השיניים עמיד ביותר. הציפוי יכול להחזיק 15 שנה. זאת משום שציפוי השיניים עשוי מחומרים חזקים מאד המודבקים על שיניים בריאות שלא נפגמו לצורך הטיפול. החלפת השיניים נובעת מהשיניים עצמן ולא מהציפוי. לדוגמה:  במקרה של דלקות חניכיים, או התפתחות של עששת, יהיה עליכם להחליף את ציפוי החרסינה לשיניכם.

 

מהם היתרונות של ציפוי החרסינה לשיניים?

היתרונות ברורים – הטיפול משפר פלאים את מראה השיניים, מעלה את הביטחון העצמי לאנשים שלא אוהבים את חיוכם ובגלל זה חוששים לחייך. בנוסף הטיפול יכול למנוע עששת, והוא מייצר שיניים חזקות, ולכן עמיד לאורך זמן. בנוסף כפי שאמרנו, הטיפול משפר את צבע השיניים, ומסתיר שיניים עקומות.

 

מהם החסרונות של ציפוי החרסינה לשיניים?

הטיפול יקר, ולכן מתאים לאנשים שבאמת רוצים אותו. בנוסף, הטיפול דורש מקצועיות רבה ולכן עליכם ללכת לרופא מומחה, ולראות האם הוא מקצועי בתחומו. עליכם לראות שאצל הרופא נמצאים הכלים המתאימים לטיפול ושהוא ביצע טיפולים כאלו בעבר.

 

אצל ד"ר הולנדר – רופא שיניים ברעננה מומלץ לעשות טיפול זה. למרפאה ניסיון רב בתחום וכמובן שיש לה את הכלים המתאימים. המקצועיות במרפאה היא הדבר החשוב ביותר, וכמובן שגם ההקשבה ללקוח. לכן, אם אתם רוצים שעל שיניכם יהיה ציפוי חרסינה לשיניים, אנו ממליצים לכם לא להתפשר על מקצועיות ולבוא למרפאתנו!

 

 

 

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.