טיפול שורש - ד"ר דבורה מרקוס


ברפואת שיניים טיפול שורש הינה פעולה מיועדת להסרת תכולת התעלות שבשורשם של השן וסתמה מוחלטת של החיבור בין התעלות בשורשים לעצם התומכת בשן.

יש שלושה סוגים של טיפול שורש:

1. טיפול שורש רפואי כמענה לכאב מתמשך בשן, ולדלקת לזיהום או לנמק של מוח השן (''העצב של השן''), הנגרמות על ידי עששת (''ריקבון'') בשן שלפעמים מופיע עם בעיות סביב השורש של השן (''אבצס'', ''ציסטה'').

2. טיפול שורש שיקומי כשהרס רחב של השן מונע שחזור משמר (''סתימה''). במצב שאין מספיק חומר שן בריא לבניית השחזור מבצעים טיפול שורש אפילו בשן חייה כדי להשתמש בתעלה בתוך השורשים כאחיזה לשחזור.

3. טיפול שורש מניעתי כשיש סיכון שטיפול בשן יגרום לרגישות יתר, כאב, או מצבים יותר מסובכים, מבצעים את הטיפול שורש לפני שמתגלות הבעיות.


המון רופאי שיניים לא אוהבים לבצעה טיפולי שורש. ובמיוחד בעידן השתלים, יש רופאים החושבים שבמקום להציל שן בעייתית בעזרת טיפול שורש עדיף לעקור את השן ולהחליף אותה בשתל.

במרפאת השיניים של דר' הולדר, אנחנו מנסים תמיד לשמר ולהציל את השן הטבעית. בגלל זה אצלנו טיפולי שורש מתבצעים ע''י דר' דבורה מרקוס. היא מבורכת עם העדינות והסבלנות הנדרשות לביצוע של טיפולי שורש

במידה שחושבים על טיפול שורש בשיניים, על תהססו ליצור קשר למרפאה ל- 09-7722014 ולבקש פגישה עם דר' דבורה מרקוס

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.