טיפול חניכיים


מחלת חניכיים היא הזיהום השכיח ביותר בגוף האדם. היא תוקפת כמעט כל אדם שאינו מקפיד על טיפול תחזוקתי, ובסך הכל סובלים ממנה 70-50 אחוזים מהאוכלוסייה הבוגרת בעולם המערבי.


אנו במרפאת השיניים של דר הולדר מבצעים טיפולים מתקדמים לשיקום חניכיים פגועות, הקצעת שורשים, ניתוחי חניכיים, השתלות חניכיים ועוד, לפרטים נוספים ולייעוץ פנה אלינו ללא התחייבות.


מחלת חניכיים שאינה מטופלת לאורך זמן גורמת נזקים קשים לרקמות אחרות בפה, ובעיקר לשיניים ולעצמות הלסת. הנסיגה שנוצרת ברקמות החניכיים והעצם מחלישה את אחיזתן של השיניים, ובסופו של דבר גורמת לנשירתן. בנוסף מהווה מחלת החניכיים גורם מרכזי לריח רע מהפה, ומחקרים מראים כי היא קשורה למגוון מחלות ומצבים בריאותיים כמו סוכרת, מחלת לב וריאות (COPD), ואף לידה מוקדמת ולידת תינוקות במשקל נמוך.


אנו במרפאת השיניים של ד"ר הולדר מבצעים טיפולים מתקדמים לשיקום חניכיים פגועות, ביניהם:

• הקצעת שורשים – טיפול יעיל ביותר הכולל סילוק אבנית וחיידקים משורשי השיניים, והחלקת השורשים כדי למנוע הצטברות חוזרת

• ניתוחי חניכיים – הפרדת החניכיים מהשיניים במטרה לטפל בשורשים או לשנות את מיקום החניכיים

• השתלות חניכיים – שחזור רקמות שאבדו כתוצאה מנסיגת החניכיים, על ידי השתלת רקמות שנלקחות מאזורים אחרים בפה


אך יותר מכל אנו ממליצים למטופלינו להקפיד על טיפול תחזוקתי שוטף אצל השיננית שלנו, שימנע את היווצרותה של מחלת החניכיים, ויחסוך טיפולים מורכבים וכואבים בעתיד.


המקרה של ל.
ל., זמר אהוב ומוכר, נהג לשיר כשהמיקרופון צמוד לפיו. כשהגיע אל ד"ר הולדר, הוא התוודה שהסיבה לכך היא ריח מהפה, כי הוא חושש שהריח ידחה אנשים בסביבתו. ד"ר הולדר טיפל במחלת החניכיים שלו, הריח הרע נעלם, ול. חש חופשי ומשוחרר כששר על הבמות.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.