השתלה ממוחשבת

השתלה ממוחשבת הינה שיטה לשיפור הדיוק בהחדרת שתל דנטלי. מרפאות שיניים רבות מבצעות השתלות שיניים, שתלים דנטליים הפכו בעצמם לאייטם הכי חשוב בשייח ברפואת שיניים, אבל חשוב לדעת, שתלים דנטאליים אינם טיפול.


שתל דנטלי הינו אך ורק תחליף לשורש של שן חסרה ומטרתו היחידה של השתל הינה תמיכה בסוג כל שהוא של שיקום הפה. נקודה.
שתל דנטלי ממלא תפקיד של שורש לשן חסרה ובתנאי שיהיה ממוקם בצורה המאפשרת בנייה מדויקת של שיניים מעליו.
ישנם מספר שיטות לקביעת מיקום מדוייק לשתלים, שיטות אלו פותחו לאחר שגם רופאי שיניים מיומנים בעלי ניסיון רב התקשו ומתקשים להסתמך על דיוק בעזרת המיומנות האישית שלהם בלבד, המיומנות האישית טובה כאשר מדובר בשתלים בודדים ויש מספיק עצם לבנות עליו שתל דנאלי, אך כאשר מדובר בתכנון שיקום מורכב אנו נעזרים בשיטות מיקום מדוייק לשתלים.
השיטה הכי מוצלחת היום מבוססת על שימוש בתוכנות המשלבות צילום CT של הלסת של המטופל ומאפשרות ניצול מירבי של עצם הלסתות.
בעזרת צילום סי. טי. תלת מימד מיוחד, תוכנות אלה מאפשרת לדר' הולדר לתכנן בצורה מדויקת ביותר את המיקום, השיפוע והעומק האידיאלי להחדרת השתל הדנטלי בהתאם לשיניים שהוא רוצה לבנות למטופל.
בעדרת השתלה ממושבת, נגמר המצב שכירורג מחדיר שתל איפה שהוא יכול והרופא המשקם צריך להתמודד עם המצב, במרפאת השיניים של דר' הולדר, שתלים דנטליים מוחדרים בתוך העצם במצב האידיאלי לשיקום המתוכנן, עם תוכנות לתכנונ השתלה ממוחשבת, דר' הולדר בונה במחשב הדמיה של השיניים המתאימות למטופל, ורק אז הוא מתכנן את מיקום השתלים.
בנוסף, דר' הולדר משתמש בשיטות שונות של השתלה ממוחשבת כדי למנוע כאבים מיותרים וניתוחים מסובכים. שיטות אלה לא רק מאפשרות התערבות מינימאלית, אלה שבהרבה מקרים ניתן למנוע ניתוח של הרמת סינוס אשר עלול להיות מסוכן ואף לגרום לכאב רב.

אם גם אתם זקוקים ליותר משתל אחד או שניים, או זקוקים להרמת סינוס, תוכלו ומומלץ להיפגש תחילה עם דר' הולדר, לפגישת אבחון לא מחייבת צרו עימנו קשר בטלפון 09-7722014.
תזכרו: יש לנו פיתרון לכל בעיה בשיניים
אל תשמרו על הנאמר פה בסוד!!!
מקרה שמה שמופיע פה הינו שימושי או מעניין לכם, תעבירו את זה הלאה. תשתפו את קרובי המשפחה וחברים. תודה על ההפצה, אנחנו מעריכים את זה ואנשים היקרים לכם ירוויחו!!!
לפגישת אבחון לא מחייבת צרו עימנו קשר בטלפון 09-7722014.
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.