לקוחות ממליצים

דינה רוזנהק

הגעתי לד”ר הולדר בעקבות המלצת גיסתי שלאחר מאמצי חיפוש מאומצים טענה באוזני “מצאתי את הרופא האולטימטיבי”…ובכן..סקפטית לחלוטין, לאור העובדה שידעתי את מהות הטיפול המחכה לי ואת הזמן שיידרש למימושו

ובעקבות פגישות בלתי נגמרות עם רופאי שיניים אחרים לקביעת דיאגנוזה וטיפול, במחירים מסמרי שיער…. נחתתי כאמור בקליניקה של ד”ר הולדר, מקווה שאולי סוף סוף תבוא הישועה. מעבר לקבלת פנים מזמינה וידידותית.. (את זה תקבל אצל כולם בתמורה נאה לכספך הדל…) פגשתי רופא מקצועי, לא ממהר ישר לבנות פרויקטים של “אין ברירה את זה חייבים לעשות…” אלא בודק כל בעיה ואפשרות לגופם וזאת, בשיקוף מוחלט מול הלקוח.. כולל האופציות הכספיות. ואומנם עברתי בקליניקה הזו את “טיפול חיי” מה שידעתי מראש שיהיה לאור המצב הגרוע – בלשון המעטה- בו הגעתי לרופא… והקליניקה הייתה לי לביתי השני. ברצוני לציין את הסבלנות הבלתי נגמרת של הרופא, מאור הפנים ושיחות ההרגעה המשעשעות שבלעדיהם – אחוזת אימת רופאי שיניים שכמוני – לא הייתי שורדת אפילו הזרקה אחת… בסופו של יום עברתי שיקום של כל הפה כולל השתלות גשרים וכל מה שרפואת השיניים יכולה להעלות בדעתה… במספר חודשים, תוך התאמה מוחלטת גם לאישיות ה”בעייתית” שלי… (על הפחד מרופא השיניים כבר דיברנו…?) וליכולות הכספיות שלי כאחת.

לסיום – ממליצה בחום לכל מי שעדיין מתלבט אצל מי להפקיר את פיו, בריאותו הנפשית ו…כספו .. רק תודות והערכה יש לי לד”ר הולדר ואשתו המקסימה..

וחשוב להוסיף!! לא ממתינים בתור ! נקבעת שעה ופשוט נכנסים בשעה היעודה… והנה מצאתם רופא שגם מכבד את זמנכם… דבר נדיר במדינתנו הלחה והדביקה…

ניסים תורתי

הגעתי למרפאתכם כשמצב השיניים שלי היה ירוד- ויחד עימו גם מצב הרוח. לא היה ביכולתי לאכול כאוות נפשי, ולחייך בפה שלם. לאחר הטיפול המסור ,שהיה עטוף ברגש, סימפטיה, אכפתיות וליווי יד ביד לאורך כל הדרך היום אני אדם חדש, ללא חששות ופחדים.

טופלתי ע”י איש מקצוע מהשורה הראשונה – לא חסך בהסברים והכנה על הטיפול שאאלץ לעבור וכן לא פחות חשוב -אדם עם יחסי אנוש מדהימים , שעזר גם בימים ושעות לא שגרתיות,

תודה לקאטי הנפלאה שעזרה ותמכה וכן על היחס החם.

תודה לכם על ההקשבה, ההרגעה, והשיחות בין טיפול לחיוך שעזרו להעביר את התהליך בנועם.

לעיתים תשומת הלב חשובה יותר מהטיפול עצמו, וכן הקניית בטחון לעבור תהליך קשה ומייאש זה,

תודה על טיפול מוצלח- היום אני מחייך בפה ולב שלם!

תמשיכו במלאכת ידייכם המיוחדת והמקצועית להפליא,

הצלחה בכל,

בברכה,

ניסים תורתי- רעננה

סילבי

ברצוני לשתף אתכם במעט מן החששות והפחדים שהיו לי כאשר הגעתי למרפאה שלכם. לא בדיוק ידעתי מה צריך לעשות רק הבנתי שאני זקוקה לטיפול רציני . לאחר חקר די נרחב הגעתי למרפאה שלכם בעקבות המלצה של חבר של חבר אחר.

מן הרגע הראשון שהגעתי התקבלתי בסבר פנים אוהדות שלך ושל קטי ואז התבסרתי שהמצב הוא הרבה יותר חמור משחשבתי (כמובן אחרי צילומים). והמסע הארוך החל. ניתוח (ארוך) שבמהלכו הטיפול היה מהעדינים, המרגיעים ומשרים ביטחון, על ידי דר. הולדר וגם על ידי הסיעות המדהימות שעובדות לצידו ומאפיינות את אופי הנעים והרגוע של המרפאה.

גם ההמשך שכלל החלק ה”נעים” של הטיפול, האסטטיקה היה מסור, עדין ונחוש שזה יראה הכי טוב והכי יפה שיכול להיות ואכן כך הוא.

למרות הטיפול הארוך והמיגע לאחר הפסקה של מספר חודשים החלטתי שאמשיך את הטיפול שכלל השתלות אך ורק אצל דר הולדר היות ובטחתי בו במאה אחוז שאצא בסופו של הטיפול מרוצה וכך היה.

היום אני מסתובבת עם חיוך רחב ובטוח.

תודה לכם על כל היחס החם, המשפחתי והמסור של כל צוות המרפאה

סילבי

חנה אנגל

ראשית ברכות על האתר היפה, המקדם והמלמד. בשמחה אשתף את מבקרי האתר בחוויותי והכרותי אותך ד’ר הולדר, אותך קאתי והסייעות המקסימות. ראשית דבר אני חייבת לומר שלאחר שנים רבות של הזנחה מתוך פחד נוראי מטיפולי שיניים.

הפה אצלי היה במצב גרוע כל-כך שרופאת השיניים שבקרתי אצלה בתדירות מסויימת, אך לא שיתפתי פעולה, הרימה ידיים ובקשה ואף הכריחה אותי ללכת למומחה לשיקום פה.
קבלתי אין סוף המלצות על מומחים שונים, אך החרדה היתה גדולה שלא העזתי לפנות לאף אחד.
יום אחד נתקלתי במודעה בעיתון מקומי של פנים סימפטיות של רופא נוגס תפוח…
אמרתי בליבי שזה חלומי לנגוס… דבר כל כך פשוט ויום יומי שאינני יכולה לעשות, לא תפוח, לא סלט, אף לא כריך.
אכלתי רק דברים רכים, גבינות ירקות מבושלים וכו’. התקשרתי בבכי להזמין תור לייעוץ. הגעתי וקבלו אותי בנועם ובעיקר בהבנה את הפחד שהשתלט עלי.

ברגע שדר’ הולדר החל לשוחח איתי, בגובה עיניים באמפטייה בהבנה ושידר הזדהות לרגשותיי, הבנתי שזה הרופא שחיפשתי כל חיי, רופא שמרשה לבכות… רופא שמתייחס אלי כאל בן אדם באופן הכי אנושי שיכול להיות, מכאן החל מסע “משפחתי”

היות וזו ההרגשה שקבלתי במרפאה, שאני לא עוד פציינט, לא עוד מקור לפרנסה, אלה מישהו שאיכפת להם ממנו, כמו בת משפחה.

הטיפול היה מקצועי ולמרות הבעיות הרפואיות שהיו לי, דר’ הולדר השכיל לעשות לטפל בי בהתאמה שלו אלי, לבעיותי ולפחדיי, לפי הקצב שהתאים כנראה למצבי. עברתי טיפול מאוד מאוד קשה והבנתי שגם מסובך,עקירות של כל השיניים הרקובות שהיו לי, השתלות, בתחילה בחלק העליון ואחר כך בחלק התחתון, ולבסוף הרכבת שיניים קבועות. אני, שעצם המחשבה לבוא לרופא שיניים גרמה לי לחוסר שינה כאבי בטן וחרדה נוראית… בזכות דר’ הולדר

בסבלנות אין קץ ובאנושיותו של קודם כל אדם ורק אחר כך רופא, כיום עם שיניים בפה, מחייכת בלי להסתיר את פי. המלצתי למקורבים אלי על הרופא והאיש ואכן מי שהגיע אליו ומטופל אצלו דרכי רק מודה לי על כך. המחמאה הכי גדולה שאני מקבלת כיום מדר’ הולדר כאשר אני מגיעה למרפאה, שהיום אני גיבורה ואינני בקטגורייה של “פחדנים”.

תודה תודה תודה לך דר’ הולדר
שהשבת לי את החיוך את הבטחון לנגוס…ואת טעם האוכל שאני אוכלת.

חנה אנגל