אודות המרפאה


מרפאת השיניים של דר` הולדר - רופא שיניים

כשתיכנסו למרפאתו החדישה של ד"ר הולדר תרגישו מיד שהגעתם למקום הנכון. משהו באווירה הנעימה, בעיצוב הנקי והמחבק, בחיוכים של אנשי הצוות אומר לכם: 'ברוכים הבאים, אתם בידיים טובות.'

אצלנו במרפאה תקבלו שירות מקיף, שאנו נוהגים לכנותו 'רפואת שיניים טוטלית'. כאן, תחת קורת גג אחת, תמצאו מענה לכל הצרכים שלכם בתחום רפואת השיניים, החל בתחזוקה שוטפת ורפואה משמרת, וכלה בטיפולים מורכבים ושיקום מלא של הפה. ובכל זמן ובכל טיפול תדעו ותרגישו שאתם, המטופלים, נמצאים במרכז תשומת הלב שלנו, אישית ומקצועית.


חושבים עליכם

אנו במרפאת השיניים של ד"ר הולדר חושבים על כל המטופלים שלנו, ולכן דאגנו לנגישות מלאה לאנשים עם נכויות. מטופלים המתקשים בניידות נהנים מחניה לנכים, ממעליות נוחות עד לקומת המרפאה, ומכניסה רחבה המותאמת לכיסאות גלגלים.

במרפאה של ד"ר הולדר חושבים על כל פרט, כדי להבטיח שהמטופלים שלנו ירגישו בנוח מהרגע שהם נכנסים, ועד לסיום הטיפולים. נגישות המרפאה לנכים היא דוגמה אופיינית, שמעידה על הכלל: "כששיפצנו את המרפאה, החלטנו גם להרחיב את דלת הכניסה," מספר ד"ר הולדר. "אני אישית מדדתי את כיסא הגלגלים הרחב ביותר, ולפי המידות האלה בנינו את הפתח החדש..."


שפות

במרפאתנו דוברים במספר שפות, ביניהן: עברית, אנגלית, ספרדית, צרפתית ופורטוגזית.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.