רופא שינים
רופא שיניים רופא שיניים ברעננה All On 4 All On 4 All On 6 All On 6 SIMPLANT רופא שיניים ברעננה רופא שיניים ברעננה

טיפול שורש טיפול שורש כתר בישיבה אחת טיפול בחניכיים השתלות שיניים השתלות שיניים ריח רע מהפה SIMPLANT צור קשר
רופא
רופא
רופא
רפא שינים
דר' יצחק הולדר
למה דר' הולדר
כתר בישיבה אחת
ALL ON FOUR
השתלות שיניים
שיקום הפה
טיפולי שיניים
טיפול שורש
יישור שיניים
טיפול בחניכיים
ריח רע מהפה
רפואת שיניים אסתטית
רפואת שיניים משמרת
מימון טיפולי שיניים
מהטלויזיה
שיניים וסוכרת
טיפים לשמירה על השינים
לקוחות ממליצים
מילון מושגים ברפואת שיניים

רפואת שיניים משמרת

גם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר עדיין אינה מצליחה לנצח את הטבע!
שתל איכותי אמור להחזיק מעמד כ-10 עד 12 שנה, בעוד שהשיניים הטבעיות שלנו, שאיתן נולדנו, נועדו לשרת אותנו כל ימי חיינו...

לכן המטרה העיקרית שלנו במרפאה של ד"ר הולדר היא לשמר את השיניים הטבעיות שלכם עד כמה שניתן. אנחנו מאמינים, בראש ובראשונה, בתחזוקה מונעת, שמגינה על הפה בפני פגעי הזמן. אך גם במצבים קשים, כשהנזק כבר נגרם, אנחנו לא ממהרים להתייאש, והמומחים שלנו מצליחים לא פעם להציל שיניים שנחשבו ל'אבודות'.


טיפול תחזוקתי
הגורם המרכזי בטיפול תחזוקתי נכון הוא שמירה על היגיינת הפה לאורך זמן. הפה, מעצם טיבו ותפקידו אינו סביבה נקיה. חיידקים רבים מצטברים בתוכו, ולאורך זמן הם עלולים לגרום נזק חמור לשיניים, לחניכיים וגם לעצמות הלסת שבתוכן מקובעות השיניים. ואכן, מחקרים מראים כי כ-90% מעקירות השיניים אצל אנשים מעל גיל 25 נגרמים על ידי מחלת חניכיים, שנובעת מהיגיינה לקויה. למזלנו, נזקים אלה ניתנים למניעה באמצעים פשוטים ביותר: ביקורים קבועים אצל השיננית ותחזוקה נכונה בבית.

ד"ר הולדר מזמין אתכם לקבוע כבר היום טיפול אצל השיננית המקצועית במרפאה שלנו, ולחסוך לעצמכם סבל רב והוצאות כבדות ומיותרות בעתיד!


סיפור מאלף על מחקר של 50 שנה
בשנות ה-80 השתתף ד"ר הולדר, אז רופא שיניים צעיר, במחקר מפורסם שנערך באוניברסיטת מישיגן בארה"ב – Michigan Longitudinal Study. שם הוא זכה להכיר מקרוב את התועלת העצומה שבטיפול תחזוקתי איכותי לאורך זמן.

"המחקר החל בשנת 1952," הוא מספר. "המטופלים התבקשו להגיע לטיפול אצל שיננית פעם בשלושה חודשים, והחוקרים עקבו אחריהם לאורך עשרות שנים. התברר שאצל 95% מהמשתתפים הספיק הניקוי התקופתי כדי לשמר את השיניים הטבעיות עד סוף חייהם."

אחת המשתתפות במחקר הייתה הגב' פרנסיס בוצ'ר, ילידת 1902. ב-1952, כשהייתה בת 50, הציעו לה הרופאים לעקור את כל שיניה, בשל מחלת חניכיים מתקדמת. במקום זאת, היא בחרה להצטרף לתוכנית המחקר. "כשאני פגשתי אותה היא כבר הייתה בת למעלה מ-80, ועדיין כל שיניה היו בפיה... אני אישית עקרתי לה את השן הראשונה," נזכר ד"ר הולדר. "למיטב ידיעתי גב' בוצ'ר המשיכה בטיפול התחזוקתי עד גיל 90 לפחות."


סתימות, טיפולי שורש וכל מה שצריך
רפואת שיניים משמרת כוללת כל טיפול שנועד לשמור על השן הטבעית, ולמנוע את עקירתה. הטיפולים המשמרים הנפוצים ביותר, שעובר כמעט כל אדם במהלך חייו, הם הסתימות וטיפולי השורש. 

לרופאים במרפאה של ד"ר הולדר יש ניסיון רב בביצוע הטיפולים האלה. הם מתאימים לכל מטופל ולכל שן את הטיפול הנכון, כולל טכניקות חדשניות על פי הצורך. בין היתר הם מבצעים סתימות יצוקות מחרסינה, שנחשבות לסתימות ברמה הגבוהה ביותר.

סיפור על שן שנחשבה לאבודה, וד"ר הולדר נלחם עליה והציל אותה.

 דר הולדר - רופא שיניים ברעננה | רחוב ז'בוטינסקי 5, קומה ב', חדר 206 מרכז גירון, רעננה. | 09-7722014

בניית אתרים   |   info@holderdent.com   |   הוסף למועדפים   |   Copyright © 2012 holderdent.com All rights reserved