רופא שינים
רופא שיניים רופא שיניים ברעננה All On 4 All On 4 All On 6 All On 6 SIMPLANT רופא שיניים ברעננה רופא שיניים ברעננה

טיפול שורש טיפול שורש כתר בישיבה אחת טיפול בחניכיים השתלות שיניים השתלות שיניים ריח רע מהפה SIMPLANT צור קשר
רופא
רופא
רופא
רפא שינים
דר' יצחק הולדר
למה דר' הולדר
כתר בישיבה אחת
ALL ON FOUR
השתלות שיניים
 • שתלים דנטאליים 50+
 • השתלת שיניים ממוחשבת
 • השתלות שיניים – וותק ומוניטין
 • שיקום הפה
  טיפולי שיניים
  טיפול שורש
  יישור שיניים
  טיפול בחניכיים
  ריח רע מהפה
  רפואת שיניים אסתטית
  רפואת שיניים משמרת
  מימון טיפולי שיניים
  מהטלויזיה
  שיניים וסוכרת
  טיפים לשמירה על השינים
  לקוחות ממליצים
  מילון מושגים ברפואת שיניים

  השתלות שיניים – וותק ומוניטין

  מעוניין בהשתלות שיניים? דר' הולדר מזמין אותך לפגישת איבחון אישית ללא התחייבות, התקשר 09-7722014 לפרטים נוספים.

  דר' יצחק הולדר מטפל בהשתלות שיניים משנת 1986, הסיפור התחיל כשפציינט בן 45 נשאר בלי שיניים אחוריות ולא רצה להמשיך את חייו עם תותבות נשלפות בתוך הפה. בתהליך מורכב ומסובך בשל הטכנולוגיה דאז, הושתל בפיו של הפציינט 4 שתלים, בבדיקה האחרונה שנערכה במאי 2013, השתלים עדיין טובים.

  מאז ועוד היום ד"ר הולדר מטפל בהשתלות שיניים והותקנו על ידו אלפי שתלים לשיקום של לסתות מחוסרות שיניים.

  אם גם את/ה מעוניין/ת בהשתלות שיניים אצל רופא שיניים בעל ניסיון של אלפי השתלות שיניים, אנו מזמינים אותך לפגישת איבחון אישית ללא התחייבות, התקשר 09-7722014 לפרטים נוספים.

  מאוד חשוב להדגיש את המושג "מחוסרות שיניים". התפקיד האחד והיחיד של שתל דנטאלי הינו לתמוך בשיניים מלכותיות. אין לרופא שיניים סיבה להשתיל שתלים דנטאליים כשלא קיים הצורך והאפשרות לבנות שיניים חדשות.

  זו הסיבה שכל כך חשוב להתייעץ עם דר' הולדר כשחושבים על שתלים דנטאליים. כי רק רופא שיניים עם ניסיון רב גם בהחדרת שתלים וגם בשיקום הלסתות המחוסרות שיניים יכול לתת את הפתרון הטוב ביותר לבעיה הספציפית של כל פציינט.

  לדר' הולדר ניסיון של יותר מ20 שנים בהחדרת השתלים ובשיקומם, וכתוצאה מכך הוא רכש את הארגז הכלים האבחנתיים והטיפוליים המאפשרים לספק למטופליו את הפיתרון המתאים ביותר לבעיה הספציפית שלהם. למשל, מגיע למרפאה מר ב. בתו של מר ב. מתחתנת ב-3 חודשים ואין לו שיניים בצד שמאל בלסת העליונה, ובצילום נראה גם שאין מספיק עצם כדי להחדיר שתלים בשיטה המסורתית. אבל בבדיקה ממוחשבת של הצילום, מסתבר שאם קודחים בזוויות מסוימות, יש מספיק מקום כדי להשתיל שתלים שיתמכו בשיניים הנדרשות ושיפשרו למר ב. לחייך בפה מלא בחתונה של בתו.

  מקרה נוסף הוא א' קצין משטרה שמשתהה עם השתלות השיניים כיוון שדרוש טיפול מקדים של הרמת סינוס (לפי חוות דעת של רופאי שיניים אחרים) אותו א' לא מעוניין לעשות כיוון שמדובר בניתוח, כאשר א' הגיע לדר הולדר וסיפר לו את הבעיה, דר' הולדר, בעזרת הניסיון העשיר שצבר במשך שנים רבות ואלפי השתלות, הציע לו טיפול שכולל החדרת שתלים אלכסוניים לתמיכה בשיניים חדשות ללא צורך בהרמת סינוס!!!

  אם גם לכם יש חוות דעת שדורשות הרמת סינוס או פרוצדורות כירורגיות מורכבות, אנו מזמינים אתכם לפגישת אבחון ללא התחייבות עם דר' הולדר. אולי יש לו פיתרון יותר קל, ופחות פולשני בשבילכם.

     דר הולדר - רופא שיניים ברעננה | רחוב ז'בוטינסקי 5, קומה ב', חדר 206 מרכז גירון, רעננה. | 09-7722014

  בניית אתרים   |   info@holderdent.com   |   הוסף למועדפים   |   Copyright © 2012 holderdent.com All rights reserved